Pożyczka bez zaświadczeń - dostępna na sam dowód osobisty

Pieniądze bez spradzania baz

Łatwa dostępność oraz szybkość wypłaty pieniędzy to główne cechy pożyczki online. Do pozytywnych czynników należy także dodać fakt, że pożyczki przez internet w większości przypadków dostępne są na sam dowód osobisty. Oznacza to, że nie trzeba przedstawiać dodatkowych dokumentów.

Czy jednak sam dowód osobisty wystarczy?

Bardzo dużo zależy od głównego czynnika jakim jest kwota którą chcemy pożyczyć u danego pożyczkodawcy. Drugą ważną kwestią jest oferta pożyczki, czyli jest tak skonstruowana by umożliwić szybkie pożyczenie pieniędzy na główny dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty. Z tego oczywistego powodu nie może być zbyt wysoka. Te dwie kwestie (kwota, ryzyko pożyczkowe) mają duży wpływ na to jak szybko otrzymamy pieniędze, czyli jak długo nasz wniosek będzie rozpatrywany.

Można w skrócie powiedzieć, że jeżeli jesteśmy dobrymi klientami, bez nadmiernych zadłużeń, ze stabilnym dochodem, bez problemu otrzymamy pożyczkę. Pieniądze zostaną nam wypłacone błyskawicznie, nawet w 10 do 15 minut. Dlatego pożyczki bez zbędnej weryfikacji są tak cenione i chętnie wybierane przez naszych klientów.

W jaki sposób wybrać pożyczkę? To nie jest trudne, wystarczy przeanalizować kilka ofert, sprawdzić czy firma pożyczkowa oferuje promocję w postaci pierwszej pożyczki za darmo. Z reguły są to pożyczki udzielane na okres do 45 dni na kwoty nie przewyższające 3000 zł do 5000 zł. Takie oferty są dostęne dla nowych klientów czyli takich którzy korzystają pierwszy raz z usług firmy pożyczkowej. W takiej sytuacji nie zostaną oni objęci dodatkowymi kosztami - jak prowizje czy opłaty dodatkowe, oczywiście jeżeli spłata pożyczki zostanie dokonana w wyznaczonym do tego terminie.

Nie należy obawiać się szybkich pożyczek online. To dobre rozwiązanie gdy potrzebujemy pieniędzy na już - niedużej kwoty, a chcemy otrzymać gotówkę możliwie sprawinie i szybko bez zbędnych zaświadczeń czy innych dodatkowych formalności. Z pewnością warto sprawdzić kilka firm pożyczkowych, porównać oferty oraz zadecydować którą wybrać. Chwila zastanowienia i zapoznania się z ofertami zawsze jest ważna.

Jaka pożyczka jest dobra?

Na rynku finansowym w Polsce działa dużo firm pożyczkowych. Część to pożyczkodawcy udzielający pożyczek już od kilkunastu lat, jest też kilka firm które dopiero zaczynają swoją działalność. Tak naprawdę, jeżeli jesteś sprawdzonym klientem, bez zadłużeń to możesz wybierać dowoli. Praktycznie u każdego pożyczkodawcy bez problemu otrzymasz gotówkę. To bardzo duży komfort!

Jeżeli Twoja historia kredytowa nie jest zbyt dobra, możesz także złożyć wnioski o pożyczkę. Co prawda, w takich sytuacjach pewnie zdarzą się odrzucenia czy odmowy, ale nie warto się poddawać. Dzięki wytrwałości można trafić na ofertę gdzie pożyczka zostanie nam przyznana. Dlatego tak potrzebne i ważna dla Ciebie może być lista pożyczek którą prezentujemy poniżej.

 

Poszukujesz pożyczki 24h? Zobacz listę pożyczki 24h

Pożyczka Mobilna »

Serwis PozyczkaMobilna.pl jest serwisem finansowym gdzie prezentowane są oferty firm oferujących pożyczki pozabankowe czyli
powszechnie zwane chwilówkami, takie które dostępne są przez internet lub smartfona. Decyzja o skorzystaniu z danego produktu jest podejmowana wyłącznie przez użytkownika.
Dokładamy wszelkich możliwych starań by prezentowane dane były aktualne i rzetelne.

Copyright © 2021 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - PozyczkaMobilna.pl